Публічні громадські обговорення

Інформаційні повідомлення про проведення публічних громадських обговорень

  • Оголошення про публічне громадське обговорення проекту розпорядження облдержадміністрації

Оголошення про публічне громадське обговорення  проекту розпорядження облдержадміністрації «Про затвердження проекту антикорупційної програми Чернівецької обласної державної адміністрації на 2019-1921 роки»

Зміст проекту винесеного на обговорення:

Розпорядження обласної державної адміністрації «Про затвердження проекту антикорупційної програми Чернівецької обласної державної адміністрації на 2019- 2021 роки».

Мета розроблення проекту: створення в обласній державній адміністрації ефективної системи запобігання та протидії корупції відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових антів антикорупційного спрямування; створення дієвих механізмів, спрямованих на мінімізацію корупційних ризиків, що  виникають в процесі діяльності обласної державної адміністрації; підвищення правової обізнаності у сфері запобігання і протидії корупції,  формування світогляду неприйняття корупції, подальше впровадження механізмів прозорості, доброчесності у діяльності посадових осіб обласної державної адміністрації та підвищення рівня довіри громадян до органів державної влади.

Мета проведення публічного громадського обговорення: збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

Текст проекту розпорядження та заходи програми  розміщено за цим посиланням

Строк подання пропозицій та зауважень: до 15 квітня  2019 року.

 Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0372) 55-26-43.

Контактні особи:  Манастирський Юрій Вікторович – завідувач сектору з питань запобігання корупції апарату облдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування:

korup_oda@ ukr.net

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 58010, м.Чернівці, вул. Грушевського,1 Чернівецька обласна державна адміністрація,.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 15 квітня 2019 року на веб-сайті Чернівецької обласної державної адміністрації www.bukoda.gov.ua

 

Довідкові матеріали про проведення публічних громадських обговорень

Звіти про проведення публічних громадських обговорень

  • Звіт за результатами публічного громадського обговорення антикорупційної програми Чернівецької обласної державної адміністрації на 2019-1921 роки