У Чернівецькій області підприємці почали отримувати допомогу на дітей під час карантину

У Чернівецькій області підприємці почали отримувати допомогу на дітей під час карантину

На Буковині розпочали виплату допомоги на дітей до 10 років фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої груп платників єдиного податку.

Наразі таку допомогу нараховано та виплачено 953 сім’ям на загальну суму 2,5 мільйона гривень. Загалом, станом на 1 червня цього року, органи соціального захисту населення призначили вказану допомогу майже двом тисячам сімей.   

Така допомога на дітей:

  • призначається і виплачується фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця;
  • призначається з місяця звернення на період дії карантину та на один місяць після дати його відміни;
  • виплачується у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, а саме:

▪ для дітей віком до 6 років – 1779 гривень;

▪ для дітей віком від 6 до 10 років – 2218 гривень.

Допомогу виплачують відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 №329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».