ЗАЄЦЬ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Заєць Олександр Юрійович, 1993 р.н., солдат з села Селятин  Путильського району.Нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня (2014, посмертно)

Закінчив Селятинську школу І-ІІІ ступенів. Навчався у Політехнічному коледжі м. Чернівці за спеціальністю  «будівництво та експлуатація будівельних споруд».

З квітня 2014 року проходив військову службу за контрактом. Був направлений до с. Зеленопілля Свердловського району Луганської області, де перебував 58 днів, з яких 23 дні – в оточенні.

Олександр Заєць загинув  7 серпня 2014 року під час організованого прориву з оточення у "довжанському котлі" (сектор "Д") на з'єднання з основними силами після 23-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів та з боку Росії. Українські герої з боями вийшли в район Савур-Могили та Амвросіївки. Прорив тривав три доби.  

Залишились батьки та брат.

За спогадами односельців, Олександр Заєць від’їжджав з бажанням служити своїй Батьківщині. Останні мрії - повернутися з пекла бойових дій, поїсти домашньої їди, не чути пострілів...

-