Шановні громадяни України, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції!

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

УКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

вул.  М.Грушевського, 1, м. Чернівці,58010, тел./факс:(0372)55-37-76, тел. 55-15-89, 51-30-10,

 Е-mail: oda@leon.bucoda.cv.ua Код ЄДРПОУ 00022680

 

 

 

05.11.14              

 

Шановні громадяни України, які перемістилися

з тимчасово окупованої території та

районів проведення антитерористичної операції!

 

        Питання соціального захисту вимушених переселенців є пріоритетним в роботі органів виконавчої влади області. Спільно з Регіональним штабом, Волонтерським рухом Буковини вживаються всі можливі заходи щодо вирішення нагальних потреб внутрішньо переміщених осіб.

       У цей скрутний час, з вірою в людське співчуття та небайдужість,  обласна державна адміністрація запропонувала Кабінету Міністрів України  звернутися до Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, як одного з головних гуманітарних агентств світу, щодо надання  допомоги (фінансової, гуманітарної, іншої) особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції та  проживають на Буковині.

Наразі Управління Верховного комісара ООН у справах біженців готове запровадити такий проект, зокрема, надання грошової допомоги, що реалізується у співпраці з обласною державною адміністрацією і передбачає допомогу найбільш нужденним родинам переселенців.

       Зважаючи на вищевикладене, обласна державна адміністрація  звертається до Вас, шановні громадяни України, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, і які ще не зареєструвалися, пройти таку реєстрацію в Регіональному штабі Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, вул. Л. Українки, 3б, тел. 90-34-50.

Додаткову інформацію з цього приводу можна отримати в Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації за адресою: м.Чернівці, вул. Головна, 245, тел. 4-30-04.

 

 

В.о заступника голови обласної

державної адміністрації, директор

Департаменту соціального захисту

населення  облдержадміністрації                                                        О. Верига

-