Офіс з просування експорту оголошує набір на освітній курс «Експортна Революція»

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

В жовтні 2018 року розпочнеться національна комплексна освітня програма «Експортна Революція» для українських підприємців, що розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Це другий набір освітньої програми «Експортна Революція», у травні 2018 року 757 підприємців стали випускниками першого курсу.

Перший рік навчання це:

– понад 550 компаній-учасниць на рівні START та 68 компаній на рівні PRO;

– 90% компаній активізували експорт підприємства завдяки навчанню;

– 3 компанії вийшли на нові ринки вже під час освітнього процесу.

Програма триває 9 місяців та складається з двох курсів: «START» та «PRO».  «START» – програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати. «PRO» – для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Обидва курси розроблені із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків. Програма поєднує он-лайн навчання, живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць та завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії. Програма фінансується Проектом з питань розвитку і співробітництва Естонії.

Загальна кількість учасників комплексна освітня програма «Експортна Революція» складає 500 осіб на рівень «START» та 135 компаній на «PRO». Заявки на участь у програмі «Експортна Революція» приймаються до 23.59 за київським часом 30 вересня 2018 року.

Для подачі заявки на участь у програмі «Експортна Революція», а також дізнатися більше інформації про неї можна за наступним посиланням https://epo.org.ua/education/.

В разі виникнення питань звертатися за  додатковою інформацією на E-mail education@epo.org.ua та за номером тел.: +380 67 828 20 34.

Джерело: Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку.

-