Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження облдержадміністрації «Про затвердження антикорупційної програми Чернівецької обласної державної адміністрації на 2018 рік»

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Зміст проекту винесеного на обговорення:
«Про затвердження антикорупційної програми Чернівецької обласної державної адміністрації на 2018 рік»  (далі – розпорядження).
 
Мета розроблення проекту: створення в обласній державній адміністрації ефективної системи запобігання та протидії корупції відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових антів антикорупційного спрямування; створення дієвих механізмів, спрямованих на мінімізацію корупційних ризиків, що  виникають в процесі діяльності обласної державної адміністрації; підвищення правової обізнаності у сфері запобігання і протидії корупції,  формування світогляду неприйняття корупції, подальше впровадження механізмів прозорості, доброчесності у діяльності посадових осіб обласної державної адміністрації та підвищення рівня довіри громадян до органів державної влади.
 
Мета проведення електронних консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.
 
 
Строк подання пропозицій та зауважень: до 9 квітня  2018 року.
 
Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0372) 55-26-43.
 
Контактні особи:  Манастирський Юрій Вікторович – завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації.
 
Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування:
korup_oda@ukr.net
 
Письмові пропозиції надсилати за адресою: 58010, м.Чернівці, вул. Грушевського,1 Чернівецька обласна державна адміністрація,.
 
Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 10 квітня 2018 року на веб-сайті Чернівецької обласної державної адміністрації www.bukoda.gov.ua
 
-