Власники нерухомого майна сплатили до територіальних скарбниць Буковини понад 20,1 млн. грн.

22.08.2018 | 11:37
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

За статистикою Головного фіскального відомства Буковини, надходження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який сплачений фізичними та юридичними особами за об'єкти нежитлової нерухомості до регіональних скарбничок протягом січня-липня 2018 року склало понад 20,1 млн. грн., що на 8,2 млн. грн. більше ніж торік за відповідний період. З них 14,9 млн. гривень сплатили суб'єкти господарювання - юридичні особи, а фізичні особи спрямували до казни – понад 5,2 млн. грн. податку на нерухоме майно.
Заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан роз'яснює, такий результат досягнуто в першу чергу завдяки відповідальному ставленню громадян щодо сплати податку на нерухомість. Оскільки, буковинці звертаються до фіскальної служби та роблять звірки наявної у них нерухомості із даними в реєстрах і відповідно вносять до них уточнену інформацію щодо своєї нерухомості. Також, суттєву роль відіграє позиція щодо даного податку у місцевої влади: якщо раніше органи місцевого самоврядування в області приймали нульові ставки оподаткування на наявне у жителів територіальних громад нерухоме майно, то наразі зрозуміли, що нульові ставки - не в інтересах громади, позаяк податок на нерухомість - це гроші в бюджет громади.
Насамкінець посадовець нагадує буковинцям про те, що останній день сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 29 серпня 2018 року.

-