Привітання голови облдержадміністрації Олександра Фищука з нагоди 27-ї річниці Незалежності України

23.08.2018 | 15:00
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Шановні буковинці! Вітаю вас з найбільшим святом нашої держави – Днем незалежності!
Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх боротися за незалежність.
На початку ХХ століття, в часи Української революції 1917–1921 років, українці змогли відродити державність, а 24 серпня 1991 року Актом проголошення незалежності України вона була відновлена.
Цього року ми святкуватимемо і 100-річчя Буковинського віча, на якому буковинці висловили чітке бажання жити в єдиній і соборній Великій Україні.
Ми народ з тисячолітньою історією. Українська держава успадкувала традиції державотворення від Русі, Галицько-Волинського князівства, Великого князівства Литовського, Козацької держави, української державності початку ХХ століття.
Проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року стало логічним завершенням процесу українського державотворення.
Нині, в умовах агресії з боку Росії, Україна продовжує відстоювати власну свободу та цілісність держави.
Схиляю голову перед всіма, хто віддав життя за Україну, тими, хто боронить її незалежність ціною власного життя та здоров’я.
Ми на початку великого шляху. Вірю, що базуючись на верховенстві права ми побудуємо велику, сильну і заможну Україну, в якій кожному буде безпечно, комфортно і вільно розвиватися, досягати вершин, реалізовувати мрії.

З Днем незалежності!

З повагою

Голова Чернівецької обласної
державної адміністрації Олександр Фищук

-