Олександр Фищук: медичене забезпечення для буковинських військових покращується

21.08.2018 | 17:30
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Сьогодні, 21 серпня 2018 року, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук відвідав Чернівецький військовий госпіталь. Спільно з керівником установи оглянув приміщення лікувального закладу.
Опісля Олександр Фищук зустрівся з представниками медичного центру «ЕМЕК» (Ізраїль), які у військовому госпіталі провели майстер-клас «Про надзвичайні ситуації в медустановах» та «Сучасні методи лікування в Ізраїлі».
«Для нас дуже важлива співпраця з ізраїльськими колегами у сфері медицини, - зауважив голова облдержадміністрації. – Військові бережуть нашу державу, а ми повинні берегти і якісно відновлювати їхнє здоров’я. Вірю, що така співпраця покращуватиме медичене забезпечення для буковинських військових».
Майстер-клас з чернівецькими медиками провів головний лікар медичного центру «ЕМЕК» полковник ВПС Ізраїлю доктор Гілем Хіршхорн.
Фахівці обговорили подальші кроки взаємодії між установами для проходження підвищення кваліфікації персоналу Чернівецького військового госпіталю у медичному центрі «ЕМЕК».

-