Напередодні Дня незалежності України Олександр Фищук подякував працівникам УСБУ в Чернівецькій області за їх щоденну працю

22.08.2018 | 19:13
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

22 серпня голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук взяв участь в урочистостях, котрі відбулися в Управлінні Служби безпеки України у Чернівецькій області з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України.
«Шановні працівники обласного Управління Служби безпеки України! Щиро вітаю Вас напередодні найбільших державних свят – Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. В непростий час ми сьогодні живемо, адже в нашій державі впроваджується низка важливих для життя українців реформ в умовах військової агресії з боку Російської Федерації. Українські воїни, серед яких і працівники УСБУ в Чернівецькій області, продовжують відстоювати територіальну цілісність та єдність України на Сході, разом з тим, нині ми активно рухаємся європейським вектором розвитку, який твердо обрали», - зазначив Олександр Фищук.
Посадовець висловив вдячність працівникам Служби безпеки за їх щоденну працю, наголосивши на важливості роботи Управління: «Ви з гідністю та честю служите українському народу, дбаєте про безпеку держави в цілому та мешканців нашого краю зокрема. Нехай Господь Бог посилає Вам мудрість, сили й надалі примножувати всі добрі справи на благо рідного краю та України».
Відтак за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня незалежності України посадовець відзначив кращих працівників Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області Почесними грамотами обласної державної адміністрації.

-