Кіцманська ОТГ придбала сміттєвоз

22.08.2018 | 14:06
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Кіцманська ОТГ придбала на умовах лізингу довгоочікуваний новий сміттєвоз. Автомобіль, згідно з новими сучасними стандартами, може збирати сміття як традиційним методом, так і автоматично вивантажувати з євроконтейнерів, а за рахунок додаткової функції пересування сміття сміттєвоз зможе пересувати, ущільнювати та зменшувати об’єм сміття.
Агрегат зможе збирати сміття з персональних контейнерів на 200 літрів. А доки вони не закуплені, навіть звичний режим викидання сміття буде для людей в рази зручніший, адже висота завантаження приблизно 1,4 м, є спеціальні підніжки з обох боків та ручки.
Придбання сміттєвоза вартістю 1,6 млн. грн. відбулося на умовах фінансового лізингу та на підставі договору купівлі-продажу №ЧернОД-1/11012018 між ПП «ВКП «Альфатекс», ПАТ «АБ «Укргазбанк» та Кіцманським ВУЖКГ.
Таким чином, за допомогою новопридбаного сміттєвоза буде покращено централізований збір та вивіз твердих побутових відходів на території громади, і загалом – це сприятиме зменшенню несанкціонованих сміттєзвалищ на території Кіцманської ОТГ.

-