«Фейсбукова естафета» триває

22.08.2018 | 17:05
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Буковинці продовжують активно долучатися до фейсбукової естафети-челендж «Я – за легалізацію праці!», яку ініціювали працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.
Умови участі дуже прості: достатньо було сфотографуватися із виготовленим власноруч закликом «Я – за легалізацію праці!», розмістити світлину на своїй сторінці у мережі Фейсбук та передати естафету іншим
«Важливо донести до населення, особливо молодого покоління, думку, що погоджуючись на нелегальне працевлаштування вони позбавляють себе право на соціальний захист та гідну пенсію в майбутньому. А оскільки молодь є активними користувачами соцмереж, тому й свій меседж вирішили донести в такий незвичний спосіб, як фейсбукова естафета», – розповіли ініціатори заходу.
Акцію підтримали небайдужі чернівчани – посадовці, журналісти, студенти, пенсіонери та інші. Усіх їх об’єднує спільна мета – донести до населення думку, що про майбутню старість потрібно замолоду. «Не продавайте свою працю дешево, бо пенсію «в конверті» не принесуть!», – закликали учасники естафети.

-