Делегація з Чернівецької області взяла участь у Всеукраїнській серпневій конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»

22.08.2018 | 18:05
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

21 серпня 2018 року делегація з Чернівецької області, яку очолив заступник голови облдержадміністрації Мирослав Заячук, взяла участь у Всеукраїнській серпневій конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад» за участю керівництва держави.
На Всеукраїнській серпневій конференції педагогічних працівників «Нова українська школа: старт реформи, участь громад» Президент Петро Порошенко наголосив на неприпустимості зволікання із запровадження освітньої реформи та звернувся до Уряду та місцевої влади щодо повного матеріально-технічного забезпечення для реалізації проекту «Нова українська школа».
«Дуже важливо, щоб і обласні адміністрації, і обласні ради, і об’єднанні громади, і виконкоми якнайшвидше вирішували питання матеріально-технічного забезпечення, насамперед Нової української школи. Це гордість бути долученим до цього амбітного проекту», - зазначив Президент.
Під час конференції відбулася низка різнопланових дискусій та панелей: про старт Нової української школи, розвиток інклюзивної освіти, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, пілотування 2-го класу НУШ, прозорі фінанси в школах тощо.
Також у рамках заходу працювали різні виставки, майстер-класи та інші інтерактивні зони.

-